Centrum handlowe Pogoria zaprasza na Giełdę płyt winylowych

W sobotę, 4 maja 2019 roku, centrum handlowe Pogoria zaprasza odwiedzających w niezwykłą podróż do przeszłości. Wszystko to, za sprawą wyjątkowego wydarzenia – Giełdy płyt winylowych! Magia czarnego krążka ujmuje coraz więcej fanów muzyki, doceniających oryginalny dźwięk, pozbawiony cyfrowej obróbki. Fani analogowego brzmienia będą mogli wybierać spośród tysięcy tytułów, odsłuchać je na profesjonalnym sprzęcie i skorzystać z fachowych porad na temat urządzeń audio. Tego nie można przegapić!

Winyl – dawny niezbędnik każdego domu, prywatki czy klimatycznego wieczoru – dziś przeżywa swój renesans. Miłośników „czarnego krążka” nie trzeba przekonywać o jego zaletach. Już okładka płyty winylowej to małe dzieło sztuki! Brzmienie z płyty analogowej wprowadza w wyjątkowy klimat z dawnych lat i budzi wspomnienia. Płyty analogowe zyskują na popularności. Odtwarzanie muzyki z gramofonu to swoista ceremonia, a kolekcja winyli, to często zbiór całego życia, o olbrzymiej wartości sentymentalnej. Przekonają się o tym wszyscy, którzy w sobotę, 4 maja, odwiedzą Centrum Handlowe Pogoria. W godzinach od 9.00 do 21.00 na terenie galerii odbędzie się Giełda płyt winylowych, podczas której miłośnicy muzyki odnajdą unikalne kolekcje. Tego dnia plac centralny w pobliżu schodów ruchomych zapełni się tysiącami płyt różnych gatunków muzycznych. To niezwykła okazja dla melomanów i kolekcjonerów winyli do odkrycia nie tylko nowych albumów, ale też kultowych, klasycznych tytułów największych polskich i zagranicznych artystów. Organizatorzy zaprezentują także unikalne zestawy sprzętu audio vintage. To prawdziwa uczta dla koneserów czarnych krążków, a dla osób młodych okazja do zdobycia wiedzy o klasycznych nośnikach. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Jak pokazują ostatnie lata, płyty gramofonowe zyskują coraz więcej zwolenników. Najbliższa sobota w Pogorii z pewnością będzie międzypokoleniowym wydarzeniem i okazją do poszukiwania muzycznych skarbów, wzbogacenia swojej kolekcji, wiedzy oraz pasjonujących dyskusji o muzyce. Giełda płyt winylowych to niezwykła impreza dla melomana w każdym wieku – komentuje Ewelina Nowak–Olszowiec, Regional Marketing Manager, NEPI Rockcastle.