Filmowe Poranki

Kino Helios w Dąbrowie Górniczej zaprasza w niedzielę 2 września o godzinie 10:30, na kolejną porcję filmowych niespodzianek w nowej odsłonie – Filmowe Poranki: Tomek i Przyjaciele cz. 3. Tym razem obejrzymy:

· Bohater Henio
· Nowy przyjaciel Łukasza
· Zamiana
· Nie teraz, Czarku
· Sposób Tomka
„Tomek i Przyjaciele” to animowany serial dla dzieci o przygodach małej niebieskiej lokomotywy o imieniu Tomek. Dzięki swojej pracowitości Tomek jest numerem 1 i tym samym przykładem dla innych. Jest zawsze uśmiechnięty i kiedy tylko może chętnie pomaga innym. Podczas swojej codziennej pracy Tomek i jego przyjaciele przeżywają wiele niesamowitych przygód i ciągle uczą się czegoś nowego.

Projekcję Filmowych Poranków poprzedzają atrakcje w holach kin oraz konkursy i zabawy na sali kinowej.

Cykl Filmowych Poranków w Kinie Helios odbywa się w co drugą niedzielę miesiąca we wszystkich kinach ogólnopolskiej sieci kin Helios, zawsze o godzinie 10:30. Przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 lat w towarzystwie opiekunów. Każde spotkanie rozpoczynają kilkunastominutowe konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Scenariusz wydarzenia:

· zabawy i konkursy z animatorem [10-15 min] · projekcja – zestaw bajek lub film [50-60 min] Specyfika seansu filmowego:

· dźwięk ściszony w stosunku do standardowej głośności
· pozostawione na cały seans przyciemnione światła na sali [półmrok]