LOTERIA: „CO MYŚLĄ ZWIERZAKI?”

Co myślą zwierzaki? Odpowiedź na to pytanie chciałby znać niemal każdy! Świetną okazję ku temu będą mieli klienci centrum handlowego Pogoria. 1 października rusza loteria pod hasłem, „Co myślą zwierzaki”? Zachęcamy do wzięcia udziału w zabawie i do skorzystania z możliwości zdobycia cennych nagród!

Z pewnością każdy miłośnik zwierząt zastanawiał się chociaż raz, co powiedziałby pupil, gdyby mógł mówić. Być może odpowiedź na to nurtujące wszystkich właścicieli zwierząt pytanie znajdą Ci, którzy wezmą udział
w wyjątkowej loterii CH Pogoria.

Zapraszamy do udziału w emocjonującej grze. W dniach od 1 do 31 października, uczestnicy akcji będą mieli okazję zebrać kolekcję 10. unikatowych magnesów z zabawnymi zwierzakami i ich „złotymi myślami”. Wśród nich będą do zdobycia również magnesy – Jokery, które upoważnią do odbioru cennej nagrody! Czekają na odbiór telewizory, konsole, tablety, laptopy, sprzęt AGD oraz wiele innych niespodzianek.

Co należy zrobić, by dać sobie szansę na wygraną?

Do wzięcia udziału w loterii uprawniają zakupy na kwotę min. 20 zł. Kwota ta powinna znajdować się na jednym paragonie. Następnie wystarczy wylosować los w kasach sklepów i punktów biorących udział w zabawie lub Punkcie Obsługi Promocji. Warto sprawdzić, czy los jest Jokerem, który upoważnia do zdobycia cennego upominku. Taki zwycięski kupon ma napis „Joker” oraz numer przyporządkowany do konkretnej nagrody. Rozdanie nagród odbędzie się 3 listopada 2018 roku, od godziny 15.00 do 18.00. Regulamin promocji dostępny będzie przez cały czas trwania akcji w Biurze Dyrekcji Centrum oraz Punkcie Obsługi Promocji.

Loteria „Co myślą zwierzaki?”, to świetna zabawa i atrakcyjne nagrody!
REGULAMIN LOTERII.