Moc gwiezdnych wrażeń w Pogorii

Nasze centrum przygotowało nie lada gratkę dla mieszkańców miasta i okolic. Nadciąga kosmiczny tydzień! Już w dniach od 8 do 14 stycznia 2018 roku, osoby, które odwiedzą galerię, przeżyją nieziemską przygodę nie odrywając stóp od ziemi, podziwiając repliki kostiumów z kultowej filmowej sagi oraz makiety gwiezdnych maszyn. Dzięki temu, każdy będzie mógł poczuć kosmiczne emocje przenosząc się w świat odległych galaktyk.

W drugim tygodniu stycznia Pogoria zamienią się w magiczne wrota wiodące do międzyplanetarnego świata. Wszystko to za sprawą kosmicznej wystawy, podczas której na małych i dużych fanów popularnej filmowej sagi czekać będą m.in. kostiumy obrońców galaktyki, słynne roboty czy zbroje imperialnych żołnierzy. Obok kultowych postaci i ich wyposażenia będzie można zobaczyć również najpopularniejsze maszyny i pojazdy z odległej galaktyki: maszynę kroczącą, śmigacz śnieżny i prawie dziesięciometrowy statek kosmiczny T-65.

Największą kosmiczną atrakcją będzie symulator lotów pozaziemskich, z którego odwiedzający wystawę będą mogli korzystać za darmo podczas weekendu 13 – 14 stycznia 2018r. Wcielając się w rolę pilota myśliwca, śmiałkowie będą mogli poczuć się jak uczestnicy jednej z wielu filmowych bitew kosmicznych i wziąć udział w ataku na imperialną stację bojową.

Takiej okazji nie można przegapić!

Niechaj moc przygód będzie z Wami!

ZapiszZapisz