Plebiscyt Marek: Pula Nagród: 77 000 zł

Zarejestruj zakupy za 150 zł i odbierz kartę podarunkową +25 zł

Już od 3 kwietnia zapraszamy do udziału w naszej grze zakupowej: Plebiscyt Marek. Łączna pula nagród to 77 000 zł. Wystarczy zarejestrować paragon na kwotę min. 10 zł, aby rozpocząć wyścig po nagrody. Nie daj się wyprzedzić, odbierz swoją Kartę Podarunkową CH Pogoria z kwotą początkową 25 zł i walcz o kolejne doładowania!

Klienci CH Pogoria, w okresie od kwietnia do listopada 2017r., będą mogli wygrywać realną gotówkę na zakupy. Klienci, którzy spełnią minimalne warunki uczestnictwa w grze, czyli zarejestrują paragony na łączną kwotę 150 zł za zakupy w CH Pogoria, otrzymają Kartę Podarunkową, zasiloną kwotą 25 zł „na start”. Uwaga ilość kart ograniczona. Szczegóły w regulaminie akcji.

To dopiero początek zabawy! Dzięki kolejnym zakupom oraz aktywnościom niezakupowym, Gracze będą otrzymywać punkty, dzięki którym mogą wygrać kolejne, znacznie większe doładowania (nawet 5 000 zł w Wielkim Finale).

Co mam zrobić, aby zostać Graczem?

To proste: przyjdź do CH Pogoria i zarejestruj paragon o wartości min. 10 zł. Możesz tego dokonać u hostessy w Punkcie Promocyjnym Akcji lub on-line, pod adresem www.pogoria.goffline.pl Co mam zrobić, aby wygrać nagrody? Jeśli suma Twoich zakupów przekracza kwotę 150 zł, możesz otrzymać pierwszą nagrodę – Kartę Podarunkową o wartości 25 zł na zakupy w CH Pogoria. Każdy kolejny paragon przybliża Cię do zdobycia Nagród Miesiąca oraz podnosi wynik w Rankingu Graczy, który będzie podstawą do przyznania jednej z trzech Nagród Głównych w Wielkim Finale.

Pamiętaj: zakupy to nie wszystko! Jako Gracz masz możliwość wykonania dodatkowych aktywności niezakupowych (tzw. wyzwań) w grze, za które otrzymasz dodatkowe punkty w Rankingu.

Życzymy świetnej zabawy i udanych zakupów!