Specjalne seanse filmu „Basia”

Kino Helios w Dąbrowie Górniczej zaprasza 14 i 15 kwietnia o godz. 10:30 i 12:00 na seanse specjalne filmu „Basia”.

Basia ma 5 lat i tak zwany charakterek. Mieszka w mieście z rodzicami, dwójką braci, żółwiem Kajetanem i pluszowym przyjacielem – Miśkiem Zdziśkiem. Czasami Basia, jak każdy przedszkolak, napotyka wielkie problemy, z którymi musi sobie poradzić.

„Basia” to skrzące się humorem i urzekające wnikliwym spojrzeniem przygody rezolutnej dziewczynki i jej przyjaciół. Każdy z prezentowanych odcinków pokazuje świat z perspektywy pełnej ciekawości pięciolatki, dla której wyprawa do zoo, biwak, dzień w przedszkolu, a nawet pobyt w domu z katarem są początkiem niezwykłej przygody. „Basia” zaprasza widzów do radosnego świata dziewczynki, która codziennie uczy się czegoś nowego – świata bliskiego każdej rodzinie.

Seanse rozpoczną konkursy z nagrodami, a w holu kina na dzieci będą czekały dodatkowe atrakcje.

W sobotę i niedzielę w godz. 10:00-12:00 zapraszamy do kącika dziecięcego, w którym animatorki z Kolorowych Psot zadbają o pomalowanie Waszych buziek oraz przygotują zwierzątka z kolorowych balonów.

W niedzielę przed seansem o godzinie 12:00, w holu kina Fabryka Wiedzy przedstawi interaktywny pokaz chemiczny, łączący zabawę z nauką! Będą eksperymenty i wybuchy! Przyjdź i zostań małym naukowcem!