Strażak Sam i bohaterowie burzy

Zapraszamy na kolejną porcję filmowych niespodzianek w nowej odsłonie – Filmowe Poranki: Strażak Sam cz. 10. W niedzielę 24 lutego o godzinie 10:30 zaprezentujemy film „Strażak Sam i bohaterowie burzy„.

„Strażak Sam” to pełna humoru i ciepła animacja, której bohaterowie podbijają serca małych widzów na całym świecie. Tytułowy bohater, Strażak Sam, razem ze swoimi przyjaciółmi mieszka w urokliwym miasteczku Pontypandy. Codzienne życie toczy się tutaj bardzo spokojnie, jednak czasami zdarzają się różne zaskakujące sytuacje i przygody. Sam nie tylko gasi pożary, ale również pomaga mieszkańcom Pontypandy w rozwiązywaniu ich problemów.

Projekcję Filmowych Poranków poprzedzają atrakcje w holach kin oraz konkursy i zabawy na sali kinowej.

Już od godziny 10:00, w holu kina zapraszamy na poranną porcję rozgrzewki i animacje!
Animatorzy z KREO zapewnią Wam sporą porcję zabawy, śmiechu, kreatywnych wyzwań – czyli wszystkiego, czego potrzeba w niedzielne przedpołudnie.

Cykl Filmowych Poranków w Kinie Helios odbywa się w co drugą niedzielę miesiąca we wszystkich kinach ogólnopolskiej sieci kin Helios, zawsze o godzinie 10:30. Przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 lat w towarzystwie opiekunów. Każde spotkanie rozpoczynają kilkunastominutowe konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Scenariusz wydarzenia:

·         zabawy i konkursy z animatorem [10-15 min]

·         projekcja – zestaw bajek lub film [50-60 min]

Specyfika seansu filmowego:

·         dźwięk ściszony w stosunku do standardowej głośności

·         pozostawione na cały seans przyciemnione światła na sali [półmrok]