Weekend Dnia Dziecka w kinach Helios

Weekend Dnia Dziecka w kinach Helios to specjalne pokazy dla dzieci w każdym wieku! W ramach licznych atrakcji zapraszamy na specjalne pokazy Disney Junior w kinie, filmy familijne, seanse najlepszych bajek, a także specjalne wydanie Filmowych Poranków z rodziną Treflików.

W trakcie Weekendu Dnia Dziecka przygotowaliśmy masę atrakcji w holach kin oraz liczne konkursy dla młodych widzów, przed wybranymi seansami.

Proponujemy różnorodne propozycje filmowe dla każdego:

– „Disney Junior w kinie” to specjalne pokazy realizowane po raz pierwszy w Polsce tylko w kinach Helios ! Na dzieci czekają ulubieni bohaterowie z seriali Disney Junior oraz cała masa atrakcji, m.in.: Miki jako interaktywny prowadzący zaprosi dzieci do wspólnej zabawy i tańczenia, a ponadto premierowe, nieemitowane wcześniej odcinki seriali „Miki i raźni rajdowcy” oraz „Jej Wysokość Zosia”, nie zabraknie także „Lwiej Straży”.

– Odkryjemy największą tajemnicę w historii Smerfów. „Smerfy. Poszukiwacze zaginionej wioski” wyruszą z nami w pełną przygód wyprawę do zakazanego lasu. Pokazy premierowe!

– Zapraszamy także na specjalne wydanie Filmowych Poranków z rodziną Treflików, sezon 2, cz. 2.

– Nie zabraknie również atrakcji dla młodzieży: na fascynującą przygodę i rejs po morzach i oceanach zaproszą „Piraci z Karaibów. Zemsta Salazara”. Przekonacie się, czy tym razem szczęście będzie sprzyjało kapitanowi Jackowi Sparrowowi? Pokazy premierowe!

Seanse filmowe to za mało? Pamiętajcie, że Weekend Dnia Dziecka to wspaniała zabawa! W holu każdego kina Helios czekają na Was również inne atrakcje. Nie ma mowy o nudzie, serdecznie zapraszamy!