Zrób krok w przyszłość z National Geographic i UPC! 

OTO PRZYSZŁOŚĆ!

Zrób krok w przyszłość z National Geographic i UPC!

Przyjdź 23-24 września do Centrum Handlowego Pogoria i przenieś się o milion lat w przód! 

Zapraszamy całe rodziny do nieziemskiej zabawy! Pies robot, skanowanie 3D oraz wirtualna rzeczywistość zabiorą Was w podróż w czasie.

Niecodzienne atrakcje oderwą Cię od codzienności oraz pozwolą poznać świat nieustannie rozwijającej się nauki oraz zachwycić się pięknem przyrody.

Udział w imprezie jest całkowicie bezpłatny, a nieziemska zabawa – gwarantowana! Wystarczy udać się do Punktu Sprzedaży UPC i odebrać specjalny bilet uprawniający do wzięcia udziału w atrakcjach. Dodatkowo setki unikatowych gadżetów do rozdania, a dla uczestników konkursu  – do wygrania atrakcyjne nagrody!

W ramach atrakcji w strefie Oto przyszłość przygotowaliśmy:

Strefa robotyki. Przejdź tor przeszkód robotem lub wytresuj zdalnie sterowanego psiego robota. Naucz go siadać, szczekać, aportować a nawet tańczyć!

Strefa skanowania 3D. Drukowanie trójwymiarowych przedmiotów jeszcze niedawno brzmiało jak wizja z filmu fantasy. Dziś skan 3D jest na wyciągnięcie ręki.

Przekonaj się na własne oczy, jak specjalna aplikacja skanuje twoją twarz, tworząc trójwymiarowy projekt. Pochwal się nią! Ustaw unikatowego GIFa jako zdjęcie profilowe na Facebooku i odbierz upominek!

Strefa VR. Załóż gogle VR i przenieś się w zupełnie inny świat. Stań obok słonia na Sawannie, poleć na Marsa lub balonem. Dalekie podróże na wyciągniecie ręki.

Zapraszamy całe rodziny już  23 i 24 września w godz. 12:00-18:00 do Centrum Handlowego Pogoria.

O National Geographic:

National Geographic skłania widzów, by dowiedzieli się więcej. Poprzez pasjonujące dokumenty i reportaże oraz programy rozrywkowe wzbogaca naszą wiedzę o otaczającym świecie.  National Geographic angażuje i stawia wyzwania, by poznać świat głębiej, na nowo. National Geographic Channel oferuje dostęp do unikalnych ludzi, miejsc i zdarzeń na całym świecie. Programy na antenie National Geographic to mądra, oparta na faktach rozrywka. Pokazujemy prawdziwe historie, wielkie przedsięwzięcia i wyjątkowe odkrycia.

National Geographic jest dostępny w ofercie UPC w pakieci Max, Select, Horizon Go.

——

O UPC:

UPC Polska jest wiodącym operatorem sieci kablowej i dostawcą usług komunikacyjnych oraz zintegrowanej rozrywki. Oferuje szeroki zakres usług telewizyjnych (w tym nowoczesną platformę Horizon wraz z usługą Replay TV, powalającą na oglądanie programów do 7 dni wstecz), telefonicznych, dostępu do Internetu, zarówno dla klientów indywidulanych, jak i firm.

——-