Create your own vibe razem z Cropp

Ta jesień i zima będą inne niż wszystkie. Właśnie nadciąga fala trendowych nowości od Cropp. A wśród nich: ciepłe kurtki, wyjątkowe płaszcze i stylowe buty. Wszystko to, co odkładaliście na wiosnę – jest do zrobienia teraz. Nie czekajcie z realizacją swoich planów i zajawek. Załóżcie ciepłą kurtkę, wygodne buty i ruszajcie przed siebie. W końcu możecie wszystko. Szczególnie z tą kolekcją od Cropp.
Car party
Jazda samochodem? Tylko w ulubionym składzie.
Have fun
Zabawa? Wyłącznie na Waszych zasadach.
Skate fast
Realizowanie zajawek? Tylko na 100%.
Kiss strangers
Nie wypada? Nie znamy takiego powiedzenia.
Create your own vibe
Nowa kampania Cropp zachęca, żeby stwarzać sobie warunki i przestrzeń do realizacji swoich pasji…albo po prostu chillowania z ziomkami. Na własnych zasadach. A dzięki trendowym, a co najważniejsze, ciepłym nowościom – nie dać się przestraszyć niskim temperaturom. Niech one boją się Ciebie. W nowej kolekcji znajdziemy między innymi: ciepłe kurtki w różnych wariantach kolorystycznych, stylowe płaszcze i buty w wielu opcjach – od wygodnych sneakersów, przez sznurowane trapery, aż po botki za kostkę. To idealny moment, żeby eksperymentować z trendami. Tylko od Ciebie zależy, w czym pokażesz się światu. Tu nie ma złych wyborów. Serio.

Kolekcję promują materiały wizerunkowe, które podkreślają wolność i różnorodność. Każdy z bohaterów przedstawionych w kampanii jest inny, każdy ma inną energię, ale wspólnie tworzą vibe, który również i nam pozwala poczuć się częścią tej ekipy. Zobacz ➝