El Clasico. Real Madryt – FC Barcelona

El Clasico – i właściwie tu należy postawić kropkę. Pojedynek dwóch odwiecznych rywali, Real Madryt i FC Barcelona. Starcie Messi – Ramos. Jak poradzi sobie Barca w pierwszym klasyku pod wodzą nowego trenera? To wszystko sprawia, że El Clasico to wydarzenie, wokół którego roztacza się magia.

Sieć kin Helios wraz z partnerami transmisji – Canal+ oraz Eleven Sports, daje niezwykłą okazję do obejrzenia transmisji meczu w komfortowych warunkach sali kinowej. Wielki ekran, wygodne fotele, wysoka jakość obrazu i dźwięku, to wszystko sprawi, że poczujecie się Państwo niemalże tak, jakbyście byli tego dnia na Santiago Bernabeu. To doskonała okazja do spędzenia niedzielnego wieczoru zarówno z kolegami, synem, jak i całą rodziną, bo emocji zarówno na boisku jak i na sali kinowej nie zabraknie.

Dla naszych Widzów, przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania będzie oryginalna koszulka ufundowana przez La Liga. Aby wziąć w nim udział należy: Kupić bilet na transmisję El Clasico w wybranym kinie Helios 01.03.2020 W przerwie meczu zrobić zdjęcie na sali kinowej lub w holu kina. Zdjęcie udostępnić na stronie wydarzenia na Facebooku z hasztagiem #ElClasico oraz wysłać je ze zdjęciem biletów, swoimi danymi wraz z kinem, w którym zdjęcie zostało zrobione na adres sport@helios.pl Spośród wszystkich zdjęć wybierzemy te najbardziej oryginalne, która nagrodzimy koszulkami.