Filmowe Poranki: Strażak Sam cz. 9

Zapraszamy na kolejną porcję filmowych niespodzianek w nowej odsłonie – Filmowe Poranki: Strażak Sam cz. 9. W niedzielę 27 stycznia o godzinie 10:30 zestaw bajek:

·         Trenuj i błyszcz

·         Kosmiczny pociąg

·         Największy miś

·         Zamki na piasku

·         Lodowiskowa katastrofa

“Strażak Sam” to pełna humoru i ciepła animacja, której bohaterowie podbijają serca małych widzów na całym świecie. Tytułowy bohater, Strażak Sam, razem ze swoimi przyjaciółmi mieszka w urokliwym miasteczku Pontypandy. Codzienne życie toczy się tutaj bardzo spokojnie, jednak czasami zdarzają się różne zaskakujące sytuacje i przygody. Sam nie tylko gasi pożary, ale również pomaga mieszkańcom Pontypandy w rozwiązywaniu ich problemów.

Już w niedzielę zapraszamy na spotkanie ze Strażakiem Samem! Tylko u nas zobaczycie Waszą ulubioną postać wykonaną z… balonów! Sam na pewno chętnie zapozuje do zdjęć. Dodatkowo animatorki z Akademii SMILE wykonają na buziach małych widzów piękne malunki oraz zapewnią szereg ciekawych animacji!

Cykl Filmowych Poranków w Kinie Helios odbywa się w co drugą niedzielę miesiąca we wszystkich kinach ogólnopolskiej sieci kin Helios, zawsze o godzinie 10:30. Przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 lat w towarzystwie opiekunów. Każde spotkanie rozpoczynają kilkunastominutowe konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Scenariusz wydarzenia:

·         zabawy i konkursy z animatorem [10-15 min]

·         projekcja – zestaw bajek lub film [50-60 min]

Specyfika seansu filmowego:

·         dźwięk ściszony w stosunku do standardowej głośności

·         pozostawione na cały seans przyciemnione światła na sali [półmrok]