Helios wspiera WOŚP i zaprasza do licytacji trzech rocznych karnetów do kina

W niedzielę, 12 stycznia, odbędzie się 28. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Sieć kin Helios ponownie dołączyła do grona darczyńców, przekazując na aukcje charytatywne trzy roczne karnety upoważniające do codziennych wejść na dowolnie wybrane seanse we wszystkich kinach sieci w całej Polsce.  

Od 1993 roku druga niedziela stycznia to wyjątkowa okazja do dzielenia się i pomagania. Już 12 stycznia odbędzie się finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, którego celem będzie zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji. 

Podobnie jak w ubiegłej edycji WOŚPu, tak i tym razem ogólnopolska sieć kin Helios przygotowała fantastyczną niespodziankę dla pasjonatów polskiej i światowej kinematografii. W ramach trzech aukcji charytatywnych będzie można wylicytować niepowtarzalne karnety upoważniające do codziennych wejść (jedno dziennie) na seanse filmowe we wszystkich 49 multipleksach sieci przez cały rok. Licytacje w serwisie Allegro trwać będą do wtorku, 14 stycznia. 

Aukcje zapowiadają się naprawdę emocjonująco. Całkowity dochód z licytacji dostępnych pod linkiem automatycznie trafi na konto Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pomaganie jest proste. Sprawdź szczegóły.