Karta CH Pogoria

Pogoria przygotowała specjalne promocje i kupony rabatowe dla posiadaczy karty centrum handlowego. Załóż kartę jeszcze dziś, aby zacząć korzystać z atrakcyjnych zniżek i akcji specjalnych!

Jak stać się posiadaczem karty? To proste. Pobierz i zainstaluj na swoim smartfonie bezpłatną aplikację  goodie z Google Play lub Apple Store. W zakładce „Karty” dodaj kartę Pogorii. Tu możesz przechowywać też inne swoje karty lojalnościowe i mieć je zawsze pod ręką.

Jeśli nie lubisz przepłacać, to szybko odkryjesz, że z goodie możesz zyskać jeszcze więcej! W aplikacji , jak i na stronie internetowej www.goodie.pl znajdziesz promocje i kupony rabatowe sklepów w całej Polsce. Czekają tu na Ciebie zniżki, wyprzedaże i promocje tylko dla użytkowników goodie. W goodie znajdziesz też gazetki największych sieci handlowych i wygodnie sporządzisz listę zakupów.

Jeśli lubisz robić zakupy w sieci, to goodie jest dla Ciebie! Dzięki programowi cashback otrzymasz zwrot części wydatków za zakupy online. Odkryj, jak wiele możesz zaoszczędzić z goodie!