Karty Podarunkowe Pogoria już w sprzedaży!

Karta Podarunkowa to prezent idealny, na każdą okazję. Pomaga spełniać życzenia, a w dodatku jest zawsze trafionym i praktycznym prezentem.

Jak to działa?
Karta podarunkowa to karta przedpłacona, która możesz szybko i wygodnie zapłacić za zakupy w sklepach, restauracjach i punktach handlowych na terenie centrum, wyposażonych w terminal POS, które przystąpiły do programu.

Lista najemców honorujących Kartę Podarunkową Pogoria:
– 50 STYLE
– AUCHAN
– BAJKOWY LABIRYNT
– BIG STAR
– CATERINA I MOLTON
– CCC
– COCCODRILLO
– CRAZY BUBBLE
– CROPP
– CZAS NA HERBATĘ
– DIVERSE
– DOMINO’S PIZZA
– DOUGLAS
– EBS S.A. (PRALNIA)
– EMPIK
– E-SMOKING WORLD
– FURORE!
– GATTA
– GREENPOINT
– GREY WOLF
– HEBE
– HELIOS
– H&M
– HALF PRICE
– KFC
– KWIACIARNIA
– LA MODA ITALIANA (SALON FRYZJERSKI)
– MMA24.NET
– NEONAIL (WYSPA)
– NEW YORKER
– OCHNIK
– PAKO LORENTE
– PALETA SMAKÓW
– PASMANTERIA (WYSPA)
– PEPCO
– REBEL ELECTRO
– RESERVED
– RYŁKO
– SINSAY
– SIZEER
– SO COFFEE
– SWISS
– TAKKO FASHION
– TELAKCES
– TIME TREND
– TORRO SALONIK ZOOLOGICZNY
– UNIKOM
– VEZZI
– WYJĄTKOWY PREZENT (WYSPA)
– YES
– ZIAJA DLA CIEBIE

W odróżnieniu od zwykłej karty płatniczej, Karta Podarunkowa nie wymaga podawania kodu PIN – płatność realizuje się przez przeciągnięcie karty przez czytnik terminala płatniczego.

Ile można podarować?
Kartę Podarunkową możesz doładować dowolna kwotą w przedziale od 20 do 1000 zł. Nie jest przeznaczona do wielokrotnego doładowania – płacisz raz i tyle masz! Od momentu zasilenia, karta jest ważna 12 miesięcy albo do wyczerpania środków. W każdej chwili możesz sprawdzić saldo swojej karty. W tym celu wejdź na ch-pogoria.giftify.me lub zeskanuj kod QR. Pomocą służy również obsługa infopunktu.

Gdzie kupić?
Kartę Podarunkową kupisz w Punkcie Informacyjnym, w rejonie schodów ruchomych – gdzie zapłacisz kartą płatniczą. Chwilowo z przyczyn technicznych płatność gotówką za karty podarunkowe jest niemożliwa. Pracujemy nad usprawnieniem tej funkcji. Za utrudnienia przepraszamy. Kartę możesz zamówić także online ➝

Do wyboru jest opcja z dostawą do centrum (odbiór w infopunkcie) albo pod wskazany przez Ciebie adres. Regulamin Karty Podarunkowej ➝