Kino Kobiet “Dogonić marzenia”

Kino Kobiet to zawsze ciekawy film specjalnie dobrany do żeńskiej widowni, poprzedzony licznymi atrakcjami organizowanymi tuż przed seansem w holu kina oraz sali kinowej.

30 pażdziernika 2019 – zabierz przyjaciółkę, siostrę, mamę, teściową, synową i baw się razem z nami! Tym razem zagramy film „Dogonić marzenia” – to prawdziwa historia o pasji, rodzinie, przyjaźni oraz walce o własne marzenia. W rolach głównych występują: Teresa Palmer (Księga Czarownic, Kiedy gasną światła) oraz Sam Neill (Park Jurajski, Dynastia Tudorów). Michelle Payne, najmłodsza z dziesięciorga rodzeństwa wychowywanego przez samotnego ojca, od dziecka wiedziała, co chce robić w życiu. Marzyła o niemożliwym: zwycięstwie w Melbourne Cup – najtrudniejszym i najbardziej prestiżowym wyścigu na dystansie 2 mil na świecie. Wyścigu, którego nigdy nie wygrała żadna kobieta. Chcesz poznać najnowsze trendy w modzie, nowinki kosmetyczne, chcesz zadbać o swoje zdrowie? Ten seans jest dla Ciebie! Dziewczyny, widzimy się 30 października!

Motyw wieczoru: Termin kolejnego Kina Kobiet jest bardzo około Halloweenowy. W związku z tym przebieramy się za strachy! Strach się nie przebrać! Najlepsze stylizacje zostaną nagrodzone! Dla pierwszych 50 Pań, które kupią bilety przygotowaliśmy upominki od Biotaniq!

Bilety: 26,50zł (grupowy od 10 osób tylko 22,00zł); kup bilet >