Kino Kobiet i „Ślicznotki” – pozytywne seanse w kinach Helios

Kino Kobiet i „Ślicznotki” – pozytywne seanse w kinach Helios! Już w przyszłym tygodniu 9 października w kinie Helios zagości kolejna odsłona Kina Kobiet. Tym razem Panie będą mogły zobaczyć inspirowany prawdziwą historią film „Ślicznotki”, a także tradycyjnie wziąć udział w licznych konkursach. Charakteryzujący się ciekawym, wyselekcjonowanym repertuarem, poprzedzony rozmaitymi atrakcjami projekt Kino Kobiet, od lat cieszy się niesłabnącą popularnością wśród żeńskiej części widowni kin Helios.

Już w przyszłym tygodniu, sieć zaprasza na pokaz komedii sensacyjnej „Ślicznotki” z Jennifer Lopez, Julią Stiles, Lili Reinhart, Cardi B i Lizzo w rolach głównych. Dziewczyny pracujące w najmodniejszym klubie go-go w Nowym Jorku tracą oszczędności w wyniku krachu finansowego. Cały świat za kryzys wini finansistów z Wall Street, którzy są częstymi gośćmi klubu i szastają pieniędzmi, podczas gdy ofiary ich machinacji nie mają z czego żyć. Dziewczyny postanawiają wymierzyć im sprawiedliwość i odzyskać stracone pieniądze. Pod wodzą pięknej i znającej życie Ramony organizują błyskotliwy przekręt. Zachłyśnięte sukcesem i słodkim smakiem zemsty zaczynają tracić czujność…

Kino Kobiet to połączenie wieczoru filmowego ze świetną zabawą, fantastyczną atmosferą, chwilą wytchnienia i licznymi atrakcjami. Aby sale były jeszcze bardziej kolorowe, na październikowe seanse sieć zaprasza Panie w różowych stylizacjach. Do zobaczenia w kinach Helios w całej Polsce. Bilety są już dostępne w sprzedaży!