O Centrum

Pogoria to szczególne centrum handlowe – pierwsze w Dąbrowie Górniczej, ekologiczne i świetnie zaprojektowane. Przyjdź i przekonaj się, jak wygodne i przyjemne mogą być zakupy.


Centrum Handlowe Pogoria to najchętniej odwiedzane miejsce na mapie Dąbrowy Górniczej. Dzięki gruntownej rewitalizacji terenów postindustrialnych oraz powstaniu obiektu o lekkiej i nowoczesnej architekturze, miasto i jego mieszkańcy zyskali obiekt, który obecnie pełni funkcję nie tylko handlowego, ale też kulturalnego i towarzyskiego centrum Dąbrowy Górniczej. To naturalne miejsce zakupów, spotkań i spędzania wolnego czasu. Pogoria jest wysoko ceniona za harmonijną integrację z otoczeniem, w tym głównym dąbrowskim deptakiem – ulicą 3 Maja – oraz sąsiadującym parkiem miejskim. Charakterystyczna kładka, okrągły plac z fontanną i wygodnymi miejscami do siedzenia, współtworzą otwartą i przyjazną przestrzeń publiczną.

Dzięki świetnej lokalizacji, Pogoria jest łatwo dostępna zarówno dla klientów zmotoryzowanych, jak i korzystających z transportu publicznego. Łączna powierzchnia handlowa CH Pogoria wynosi 37 751 m2. W obiekcie znajduje się około 90 sklepów i punktów usługowych zlokalizowanych na dwóch poziomach, wzdłuż przestronnych, jasnych pasaży. Oprócz najpopularniejszych marek odzieżowych, do dyspozycji klientów Pogorii są również salony obuwnicze, drogerie, sklepy ze sprzętem RTV i AGD oraz artykułami wyposażenia wnętrz. Dostępne na miejscu kawiarnie i restauracje sprzyjają spotkaniom towarzyskim i biznesowym. W Pogorii mieści się też hipermarket Auchan oraz pięciosalowe kino Helios. Obok budynku galerii handlowej znajduje się również market wyposażenia wnętrz OBI.

Regulamin obiektu CH Pogoria