Ograniczenie handlu w niedziele

Pogoria będzie otwarta

 

1 marca 2018 roku weszła w życie ustawa ograniczająca handel w niedziele. Pogoria zaprasza  do korzystania z wybranych usług. 

11 marca 2018 r. po raz pierwszy będzie obowiązywała ustawa ograniczająca handel. Nowa regulacja to duże zmiany, zarówno dla kupujących, jak i właścicieli obiektów handlowych. Pogoria w niedziele, które obejmuje ustawa oferuje odwiedzającym część oferty, ponieważ wiele działających punktów nowa ustawa nie obejmuje. Są to m. in. apteki, cukiernie, kioski, restauracje oraz sklepy, w których właściciele staną za ladą.

Do dyspozycji klientów będzie strefa restauracyjna: MASALA HOUSE, McDonald’s, Paleta Smaków, KFC, HA-LONG, Pizza Dominium, So!Coffee. Swoje usługi ponadto zaproponują: kino HELIOS, sala zabaw dla dzieci BAJKOWY LABIRYNT oraz CITY TAXI. Odwiedzający będą mogli skorzystać także z oferty Fotobudki .

Do końca roku (z wyjątkiem świąt) zakupy u wszystkich najemców centrum będzie można zrobić jedynie w pierwszą i ostatnią niedzielę miesiąca. W pozostałe niedziele  zachęcamy do skorzystania z oferty usługowo – rozrywkowej.

 

Kalendarz