Pogoda nie rozpieszcza? Odwiedź kino Helios

Doskwiera Ci wakacyjna nuda oraz brzydka pogoda? Mamy na to sposób! Zbierz ekipę i odwiedź kino Helios. Specjalne ceny biletów dla grup zorganizowanych! 🔝 Przeżyj wakacje z Heliosem. Wejdź na stronę www.helios.pl sprawdź godziny seansów i kup bilet.

Filmowe emocje dla każdego w kinach Helios!

W repertuarze kin Helios każdy znajdzie propozycję dla siebie. W tym tygodniu sieć zaprasza na premierowe pokazy najnowszej komedii romantycznej Woody’ego Allena w gwiazdorskiej obsadzie. Ponadto kinomani będą mogli obejrzeć kultowego „Króla Lwa” w nowej fabularnej odsłonie, polski film akcji „Fighter”, kolejną część przygód Spider-Mana, horror „Annabelle wraca do domu” oraz „Sekretne życie zwierzaków domowych 2”.

„W deszczowy dzień w Nowym Jorku” – najnowsza komedia romantyczna Allena opowiada historię zakochanej pary studentów – Gatsby’ego i Ashleigh, którzy postanawiają spędzić romantyczny weekend w Nowym Jorku. Jednak ich plany ulegają zmianie równie szybko jak słoneczna pogoda, która znika w ulewnym deszczu… W gwiazdorskiej obsadzie znaleźli się Timothée Chalamet, Elle Fanning, Selena Gomez, Jude Law, Diego Luna i Liev Schreiber.

Sieć zaprasza także na poruszające pokazy kultowego filmu „Król Lew” w nowej, fabularnej odsłonie! Simba jest młodym, prawowitym następcą tronu, jednak nie wszyscy cieszą się z jego narodzin. Następcą Mufasy był bowiem dotąd jego brat, który nie zamierza oddać władzy. Knując spisek i posuwając się do zdrady, doprowadza do tragedii, w wyniku której to jemu przypada w udziale tron. Simba zostaje wygnany, ale pozostając wierny naukom swojego ojca z pomocą dwójki nowopoznanych przyjaciół zamierza odzyskać należne dziedzictwo!

Widzowie kin Helios mogą oglądać również drugą część wielkiego przeboju „Sekretne życie zwierzaków domowych”, polski film akcji „Fighter”, nowe przygody Petera Parkera w hicie „Spider-Man: Daleko od domu” oraz kolejną odsłonę znakomitej serii horrorów – „Annabelle wraca do domu”.

Filmowe emocje to wspaniały pomysł na niezapomniany czas w gronie rodziny i przyjaciół. Szczegółowe informacje, aktualny repertuar oraz opcja zakupu biletów dostępne są na stronie: www.helios.pl. Do zobaczenia na pozytywnych seansach!