Pogoria nagradza za zakupy dzięki aplikacji SEZAM

Bezpłatna aplikacja na telefon umożliwia odwiedzającym zbieranie punktów za zakupy dokonane w sklepach i lokalach usługowych na terenie galerii, a następnie ich wymianę na atrakcyjne prezenty. Warto otworzyć się na SEZAM, po to, by zdobywać ukryte w nim nagrody, których jest kilkaset. Lista nagród sukcesywnie się zmienia.

SEZAM to bezpłatna aplikacja, która nagradza tych klientów Pogorii, którzy robią regularne zakupy, czy korzystają z różnego rodzaju usług i rozrywek na terenie galerii. Mechanizm z pewnością przypadnie do gustu tym, którzy cenią sobie wygodę i oszczędność czasu. Dzięki aplikacji można zaplanować wizytę w galerii tak, by załatwić jak najwięcej spraw w jednym miejscu, co procentuje dodatkowym bonusem w postaci nagród. W puli prezentów znajdują się, m.in. sprzęt RTV, małe AGD, vouchery na usługi, perfumy, bilety i wiele innych. Każdy, niezależnie od wieku, płci czy upodobań – znajdzie coś dla siebie. Kolekcjonowanie punktów odbywa się w aplikacji mobilnej SEZAM, dostępnej do bezpłatnego pobrania w Google Play i App Store.

3 proste kroki do nagrody: kliknij, pobierz, zyskaj

Aplikacja SEZAM jest szybka i łatwa w obsłudze. Po jej pobraniu i rejestracji swojego konta użytkownik rejestruje paragony za zakupy w salonach i butikach na terenie CH Pogoria, które natychmiast przeliczane są na punkty. Dzięki temu, od razu może odbierać prezenty lub zbierać punkty na dużo bardziej wartościowe nagrody z puli premium. SEZAM to aplikacja przeznaczona dla każdego, niezależnie od zasobności portfela. Każdy znajdzie w SEZAMIE coś dla siebie.

Jak to działa?

Zbieranie punktów w programie lojalnościowym SEZAM jest banalnie proste. Pobraną na telefon aplikację należy zainstalować, wybrać z rozwijanej listy nazwę galerii handlowej, w której właśnie chcemy zrobić zakupy i już możemy zacząć kompletować punkty. Aplikacja SEZAM przeliczy każdą wydaną przez użytkownika złotówkę na punkty, pod warunkiem, że minimalna kwota transakcji wyniesie 30 zł, a po zakończonych zakupach (w ciągu 3 dni) w aplikacji zostanie zarejestrowany paragon. To również nic trudnego: paragon skanowany jest za pomocą skanera zintegrowanego z aplikacją, który działa jak aparat fotograficzny. Nowe punkty naliczane są od razu, dzięki czemu można natychmiast zamienić je na nagrody! Dostępny w aplikacji katalog prezentuje pulę nagród, a aplikacja podpowiada, ile punktów należy zebrać, by odebrać wymarzoną nagrodę. Dzięki takiemu rozwiązaniu bywalcy Pogorii mogą wcześniej zdecydować, która nagroda będzie dla nich najbardziej satysfakcjonująca – czy zdecyduje się na drobne przyjemności, jak np. kawa, czy też przeznaczy punkty na większy podarunek. Warto nadmienić, że w katalogu nagród znajdą się produkty i usługi dostępne u najemców centrum.

Szczegółowy regulamin znajduje się w aplikacji.