Seanse szkolne na wyłączność w kinie Helios

Serdecznie zapraszamy do realizacji spotkań edukacyjnych w naszym kinie Helios w Dąbrowie Górniczej. Zapewniamy, że Państwa bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem. Nowa rzeczywistość stawia przed nami szereg nieznanych dotąd wyzwań i zadań. Jesteśmy świadomi jaką wartością w edukacji szkolnej jest kontakt ze sztuką filmową. Nic tak nie skupia uwagi jak duży ekran i niezwykła kinowa atmosfera.

Dla dzieci seans w kinie to podróż do świata magii oraz sposób na pobudzanie wyobraźni. Dla młodzieży jest to idealny pretekst do poruszenia nowego tematu, problemu oraz rozwinięcia nowych zainteresowań. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom przygotowaliśmy dla Państwa fantastyczną ofertę – Klasa w Kinie, to projekt pozwalający na rezerwacje sali kinowej na wyłączność dla grupy szkolnej! Niezależnie od ilości osób, w komfortowych warunkach można obejrzeć każdy film z naszej oferty. Gwarantujemy przy tym, że w seansie nie będą brały udziału osoby postronne.

Różnorodność projektów edukacyjnych pozwala dostosować tematykę seansu do realizowanej podstawy programowej w danej klasie. To wyjątkowa szansa, która umożliwia bezpieczne spędzenie czasu poza murami szkoły poprzez połączenie nauki z rozrywką! A to wszystko w cenie biletu szkolnego! Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami akcji oraz ofertą edukacyjną Kina na Temat, Kina na Temat Junior oraz Akademii Filmowej w naszym kinie.