Styczniowe Kino Kobiet pełne atrakcji

15 stycznia kolejne spotkanie z cyklu Kino Kobiet!

Kino Kobiet to zawsze ciekawy film specjalnie dobrany do żeńskiej widowni, poprzedzony licznymi atrakcjami organizowanymi tuż przed seansem w holu kina oraz sali kinowej. 15 stycznia 2020 – zabierz przyjaciółkę, siostrę, mamę, teściową, synową i baw się razem z nami! Tym razem zagramy film „Mayday” – dwie żony to nie zdrada? Janek (Piotr Adamczyk) prowadzi podwójne życie – jest mężem Basi (Anna Dereszowska), z którą mieszka w Warszawie oraz… Marysi (Weronika Książkiewicz), z którą dzieli piękny dom na obrzeżach stolicy. Żadna z kobiet nie wie nic o istnieniu tej drugiej. Dzięki umiejętnemu lawirowaniu między dwiema żonami wszystko jakoś się układa… do czasu, kiedy pewnego dnia na głowę Janka spadną dodatkowe, pozamałżeńskie kłopoty.

Chcesz poznać najnowsze trendy w modzie, nowinki kosmetyczne, chcesz zadbać o swoje zdrowie? Ten seans jest dla Ciebie! Dziewczyny, widzimy się 15 stycznia!

MOTYW WIECZORU: Ubieramy się na biało, niech zapanuje na sali prawdziwe zimowe szaleństwo! Najlepsze stylizacje zostaną nagrodzone!

BILETY: 26,90zł (grupowy od 10 osób tylko 22,00zł)