Udogodnienia

Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby pobyt i zakupy w naszym Centrum były dla Was jak największą przyjemnością. Sprawdźcie, jakie udogodnienia dla Was przygotowaliśmy.

Udogodnienia

Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby pobyt i zakupy w naszym Centrum były dla Was jak największą przyjemnością. Sprawdźcie, jakie udogodnienia dla Was przygotowaliśmy.

Zależy nam, aby nasi Klienci podczas odwiedzin Pogorii czuli się komfortowo, dlatego w przerwie między zakupami zapraszamy do naszej strefy wypoczynku zlokalizowanej w centralnym atrium na parterze. Znajdują się tutaj wygodne, kolorowe kanapy oraz strefa kawiarniana, w której będą mogli Państwo odpocząć oraz spędzić miło czas, korzystając z bogatej oferty Centrum. W słoneczne, ciepłe dni zapraszamy także na chwilę relaksu przy naszej fontannie, znajdującej się przed głównym wejściem do Centrum. Usytuowane przy niej siedziska i zielona aranżacja, spowodują, że będziecie mogli Państwo wypocząć w komfortowym otoczeniu.

W przerwie między zakupami rodziców z małymi dziećmi  zapraszamy do wygrodzonego, kolorowego, zewnętrznego placu zabaw. Dobra zabawa na świeżym powietrzu gwarantowana.

W CH Pogoria są dostępne 3 infokioski, każdy z dwoma ekranami dotykowymi. Klienci mogą uzyskać w nich podstawowe informacje na temat: oferty centrum, aktualnych promocji, wydarzeń, godzin otwarcia. Można także sprawdzić lokalizację danego sklepu na planie centrum oraz dowiedzieć się jak najwygodniej dotrzeć do CH Pogoria, zarówno komunikacją miejską, jak i innymi środkami lokomocji.

Na terenie Pogorii funkcjonuje nowoczesny system monitoringu. System CCTV składa się z kilkudziesięciu kamer zlokalizowanych na terenie całego Centrum (łącznie z korytarzami i terenem parkingu). Każdego dnia w godzinach otwarcia Centrum nad Państwa bezpieczeństwem czuwają profesjonalni pracownicy ochrony.

Dbając o szeroką i kompleksową gamę usług dostępnych na terenie Centrum, każdego dnia oferujemy również możliwość skorzystania z placówki Poczty Polskiej.

Klienci Pogorii mogą korzystać z bezpłatnego parkingu naziemnego liczącego 1066 miejsc. Wjazd na parking możliwy jest od strony ul. Jana III Sobieskiego oraz od ul. Kościuszki/Przybylaka. Nasz parking obejmuje również specjalne miejsca przeznaczonych dla osób niepełnosprawnych oraz odpowiednio szerokie miejsca dla rodzin z dziećmi. Miejsca te są odpowiednio oznaczone i zlokalizowane tuż przy wejściu do Centrum.

Przy głównym wejściu do Centrum od strony ul. Jana III Sobieskiego, w niedalekiej odległości od fontanny, zlokalizowany jest postój taksówek CITY TAXI. Postój czynny jest w godzinach otwarcia Centrum. Telefon: 32 264 44 44

Zapraszamy Państwa do strefy restauracyjnej, usytuowanej na piętrze przy wyjściu na balkon promenady. Istotą aranżacji przestrzeni było zaoferowanie Państwu miejsca satysfakcjonującego wypoczynku i spotkań towarzyskich, które można łączyć z korzystaniem z oferty gastronomicznej. Mamy nadzieję, że żywa kolorystyka kanap i kameralny charakter strefy restauracyjnej uprzyjemni Państwu pobyt w Pogorii.

Naszych najmłodszych klientów zapraszamy do sali zabaw Bajkowy Labirynt. Tam dzieci nigdy się nie nudzą. Szukajcie jej na pierwszym piętrze.

Na terenie całego Centrum dostępne jest bezpłatne Wi-Fi. Zakupy, spotkanie ze znajomymi, odwiedziny strefy restauracyjnej – niezależnie od miejsca i okazji można cieszyć się nieograniczonym dostępem do darmowego Internetu.

W naszym Centrum staramy się ułatwić pobyt rodzinom z dziećmi. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy dwa oddzielne pokoje, jeden na piętrze, drugi na parterze Centrum, oba wyposażone w przewijaki dla dzieci oraz wygodne fotele dla mam. Większy z pokoi, zlokalizowany na parterze, wyposażony został dodatkowo w specjalną szafkę do usług rodzica z dzieckiem, w podgrzewacz do butelek, a także w kuchenkę mikrofalową. Wszystko to w trosce o komfort i bezpieczeństwo naszych najmłodszych Klientów i ich opiekunów. Codziennie dbamy o to, aby zachowane były najwyższe standardy czystości pomieszczenia i dostępnych w nim sanitariatów.

Na terenie Pogorii funkcjonuje Miejscie Centrum Informacji prowadzone przez Funcację “Godne Życie”. MCI oferuje mieszkańcom Dąbrowy i Klientom Centrum szeroką gamę usług, w tym pomoc w załatwieniu spraw urzędowych, a także uzyskaniu pełnej informacji na temat oferty kulturalnej oraz organizowanych na terenie miasta atrakcji sportowo-rekreacyjnych. Ponadto, angażując się w akcje organizowane na terenie CH Pogoria, pracownicy MCI przygotowują cykliczne spotkania adresowane do najmłodszych Klientów.

Stanowiska do ładowania samochodów elektrycznych dostosowane są do różnego typu pojazdów. Podczas gdy klienci spędzają czas w centrum handlowym, nasza stacje niezawodnie i bezpiecznie ładuje ich elektryczne auta.

CH Pogoria to dwupoziomowy budynek wypełniony Państwa ulubionymi sklepami i punktami usługowymi. W trosce o to, aby poruszanie się między nimi przebiegało jak najbardziej sprawnie i satysfakcjonująco, do Państwa dyspozycji oddajemy dwie przestronne windy, przystosowane do potrzeb rodziców z wózkami dziecięcymi oraz osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Z wind w komfortowy sposób mogą również korzystać Klienci hipermarketu Auchan, poruszający się z wózkami zakupowymi.

Twoje miejsce do pracy oraz spotkań biznesowych. Ustronne, wyposażone w stanowiska ładowania telefonów komórkowych.

Zapraszamy na profil CH Pogoria na portalu społecznościowym Facebook. Na bieżąco, przez 7 dni w tygodniu, zamieszczamy tu wszystkie aktualności związane z naszym Centrum, promocje naszych najemców, a także ciekawostki i newsy związane z Dąbrową Górniczą i Zagłębiem. Na naszych fanów, co jakiś czas, czekają też ciekawe konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

W trosce o bezpieczeństwo naszych Klientów na terenie Pogorii znajduje się punkt pierwszej pomocy medycznej. Elementem wyposażenia CH Pogoria z zakresu udzielania pierwszej pomocy jest defibrylator. Zapewniamy 24-godzinną obecność personelu przeszkolonego w udzielaniu pierwszej pomocy. Tel.: 32 639 98 33

Na terenie Centrum znajdują się cztery bankomaty do dyspozycji naszych Klientów: Euronetu, ING Banku Śląskiego oraz PKO BP. Bankomaty są zlokalizowane w pasażu, w którym znajduje się wejście do hipermarketu Auchan.

Na terenie Pogorii mogą Państwo korzystać z wygodnych schodów ruchomych, które znacząco zwiększają komfort poruszania się po Centrum i swobodę robienia kolejnych zakupów.

Klienci Pogorii mogą korzystać z bezpłatnego parkingu dla rowerów. Parking liczy 64 miejsca.

• Wszystkie środki czystości stosowane w Pogorii są biodegradowalne
• Udoskonalony system ograniczający zużycie wody
• Oświetlenie LED-owe
• Wszystkie odpady poddane są segregacji
• CH Pogoria korzysta z energii odnawialnej