Udogodnienia

Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby pobyt i zakupy w naszym Centrum były dla Was jak największą przyjemnością. Sprawdźcie, jakie udogodnienia dla Was przygotowaliśmy.

Udogodnienia

Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby pobyt i zakupy w naszym Centrum były dla Was jak największą przyjemnością. Sprawdźcie, jakie udogodnienia dla Was przygotowaliśmy.

Zależy nam, aby nasi Klienci podczas odwiedzin Pogorii czuli się komfortowo, dlatego w przerwie między zakupami zapraszamy do naszej strefy wypoczynku zlokalizowanej w centralnym atrium na parterze. Znajdują się tutaj wygodne, kolorowe kanapy oraz strefa kawiarniana, w której będą mogli Państwo odpocząć oraz spędzić miło czas, korzystając z bogatej oferty Centrum. W słoneczne, ciepłe dni zapraszamy także na chwilę relaksu przy naszej fontannie, znajdującej się przed głównym wejściem do Centrum. Usytuowane przy niej siedziska i zielona aranżacja, spowodują, że będziecie mogli Państwo wypocząć w komfortowym otoczeniu.

W przerwie między zakupami rodziców z małymi dziećmi  zapraszamy do wygrodzonego, kolorowego, zewnętrznego placu zabaw. Dobra zabawa na świeżym powietrzu gwarantowana.

W CH Pogoria są dostępne 3 infokioski, każdy z dwoma ekranami dotykowymi. Klienci mogą uzyskać w nich podstawowe informacje na temat: oferty centrum, aktualnych promocji, wydarzeń, godzin otwarcia. Można także sprawdzić lokalizację danego sklepu na planie centrum oraz dowiedzieć się jak najwygodniej dotrzeć do CH Pogoria, zarówno komunikacją miejską, jak i innymi środkami lokomocji.

Na terenie Pogorii funkcjonuje nowoczesny system monitoringu. System CCTV składa się z kilkudziesięciu kamer zlokalizowanych na terenie całego Centrum (łącznie z korytarzami i terenem parkingu). Każdego dnia w godzinach otwarcia Centrum nad Państwa bezpieczeństwem czuwają profesjonalni pracownicy ochrony.

Dbając o szeroką i kompleksową gamę usług dostępnych na terenie Centrum, każdego dnia oferujemy również możliwość skorzystania z placówki Poczty Polskiej.

Wjazd na parking możliwy jest od strony ul. Jana III Sobieskiego oraz od ul. Kościuszki/Przybylaka. Klienci Pogorii mogą korzystać z bezpłatnego parkingu naziemnego liczącego 1066 miejsc ogólnodostępnych oraz 20 dodatkowych miejsc specjalnych, przeznaczonych dla osób niepełnosprawnych oraz dla rodzin z dziećmi. Miejsca te są odpowiednio oznaczone i zlokalizowane tuż przy głównym wejściu do Centrum.

Na terenie CH Pogoria znajduje się Punkt Informacyjny. Czynny od poniedziałku do soboty, od 11.00 do 19.00. Klienci galerii poza podstawowymi informacjami mogą w nim również: uzyskać pomoc w założeniu aplikacji Sezam, zgłosić znalezioną rzecz lub uzyskać informację dotyczącą zagubionej rzeczy, wykonać telefon awaryjny, odebrać opaskę identyfikacyjną dla dziecka, śliniak jednorazowy, czyścik do butów, maseczkę; wypożyczyć parasol, ładowarkę, wózek dziecięcy, nosidełko, wózek inwalidzki, powerbank do samochodu, automatyczną pompkę do kół, wózek zakupowy dla seniora, słuchawki wyciszające dla dzieci i dorosłych; zamówić taksówkę.

Z Infopunktem możesz skontaktować się również telefonicznie pod numerem +48 32 639 98 21.

Zapraszamy Państwa do strefy restauracyjnej, usytuowanej na piętrze przy wyjściu na balkon promenady. Istotą aranżacji przestrzeni było zaoferowanie Państwu miejsca satysfakcjonującego wypoczynku i spotkań towarzyskich, które można łączyć z korzystaniem z oferty gastronomicznej. Mamy nadzieję, że żywa kolorystyka kanap i kameralny charakter strefy restauracyjnej uprzyjemni Państwu pobyt w Pogorii.

Naszych najmłodszych klientów zapraszamy do sali zabaw Bajkowy Labirynt. Tam dzieci nigdy się nie nudzą. Szukajcie jej na pierwszym piętrze.

Na terenie całego Centrum dostępne jest bezpłatne Wi-Fi. Zakupy, spotkanie ze znajomymi, odwiedziny strefy restauracyjnej – niezależnie od miejsca i okazji można cieszyć się nieograniczonym dostępem do darmowego Internetu.

W naszym Centrum staramy się ułatwić pobyt rodzinom z dziećmi. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy dwa oddzielne pokoje, jeden na piętrze, drugi na parterze Centrum, oba wyposażone w przewijaki dla dzieci oraz wygodne fotele dla mam. Większy z pokoi, zlokalizowany na parterze, wyposażony został dodatkowo w specjalną szafkę do usług rodzica z dzieckiem, w podgrzewacz do butelek, a także w kuchenkę mikrofalową. Wszystko to w trosce o komfort i bezpieczeństwo naszych najmłodszych Klientów i ich opiekunów. Codziennie dbamy o to, aby zachowane były najwyższe standardy czystości pomieszczenia i dostępnych w nim sanitariatów.

TYMCZASOWO WYŁĄCZONE Z UŻYTKU. Stanowiska do ładowania samochodów elektrycznych dostosowane są do różnego typu pojazdów. Podczas gdy klienci spędzają czas w centrum handlowym, nasza stacje niezawodnie i bezpiecznie ładuje ich elektryczne auta.

CH Pogoria to dwupoziomowy budynek wypełniony Państwa ulubionymi sklepami i punktami usługowymi. W trosce o to, aby poruszanie się między nimi przebiegało jak najbardziej sprawnie i satysfakcjonująco, do Państwa dyspozycji oddajemy dwie przestronne windy, przystosowane do potrzeb rodziców z wózkami dziecięcymi oraz osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Z wind w komfortowy sposób mogą również korzystać Klienci hipermarketu Auchan, poruszający się z wózkami zakupowymi.

Wolisz robić zakupy w ciszy? Podejdź do infopunktu i wypożycz słuchawki wyciszające dla dorosłych i dla dzieci. Życzymy spokojnych zakupów! Jednocześnie informujemy, że w hipermarkecie Auchan we wtorki w godzinach 15:00-17:00 obowiązują godziny ciszy. Akcja jest realizowana we wszystkich sklepach Auchan w Polsce. W tym czasie sklepy starają się wyeliminować wszystkie źródła dźwięku i ograniczyć natężenie oświetlenia.
#wspieramyWas

Zapraszamy na profil CH Pogoria na portalu społecznościowym Facebook. Na bieżąco, przez 7 dni w tygodniu, zamieszczamy tu wszystkie aktualności związane z naszym Centrum, promocje naszych najemców, a także ciekawostki i newsy związane z Dąbrową Górniczą i Zagłębiem. Na naszych fanów, co jakiś czas, czekają też ciekawe konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

W trosce o bezpieczeństwo naszych Klientów na terenie Pogorii znajduje się punkt pierwszej pomocy medycznej. Elementem wyposażenia CH Pogoria z zakresu udzielania pierwszej pomocy jest defibrylator. Zapewniamy 24-godzinną obecność personelu przeszkolonego w udzielaniu pierwszej pomocy. Tel.: 32 639 98 33

Na terenie Centrum znajdują się cztery bankomaty do dyspozycji naszych Klientów: Euronetu, ING Banku Śląskiego oraz mBank. Bankomaty są zlokalizowane w pasażu, w którym znajduje się wejście do hipermarketu Auchan.

Na terenie Pogorii mogą Państwo korzystać z wygodnych schodów ruchomych, które znacząco zwiększają komfort poruszania się po Centrum i swobodę robienia kolejnych zakupów.

Klienci Pogorii mogą korzystać z bezpłatnego parkingu dla rowerów. Parking liczy 64 miejsca.

• Wszystkie środki czystości stosowane w Pogorii są biodegradowalne
• Udoskonalony system ograniczający zużycie wody
• Oświetlenie LED-owe
• Wszystkie odpady poddane są segregacji
• CH Pogoria korzysta z energii odnawialnej