Wakacje w mieście, czyli sobota pełna atrakcji w CH Pogoria

Wakacje w centrum handlowym? To możliwe! W  sobotę, 22 czerwca galeria Pogoria zamieni się w wielki, wakacyjny plac zabaw dla najmłodszych, który zaoferuje moc niespodzianek. W programie, m.in. stanowisko waty cukrowej, szczudlarze, występy wokalne, a także prelekcja pracowników Policji i Straży Pożarnej na temat bezpiecznych wakacji.

Kolorowy i pełen emocji – taki z pewnością będzie dzień 22 czerwca, dla wszystkich, którzy w godz. 13.00-19.00 odwiedzą CH Pogoria. Galeria z okazji rozpoczęcia wakacji przygotowała dla małych i dużych Klientów ciekawe i pełne wyzwań atrakcje, które dostarczą wiele emocji oraz wiedzy. W ramach eventu bywalcy galerii będą mogli podziwiać występy szczudlarzy, z którymi każdy będzie mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Na dzieci czekać będą stanowiska animacyjne z mnóstwem niespodzianek. Wśród atrakcji dla małych łasuchów przewidziano stanowisko bezpłatnej waty cukrowej, a także popularny kącik malowania buziek. Fani aktywności sportowych będą mogli skorzystać z imponujących, wysokich nawet na 9 metrów dmuchańcy! Na kolorowym mini placu zabaw dzieci będą mogły skorzystać ze zjeżdżalni
z podwójnych ślizgiem czy zamku księżniczki. Uczestnicy będą mieli także wyjątkową okazję obejrzeć pokaz puszczania ogromnych baniek mydlanych, a także uczestniczyć w warsztatach stworzenia własnej bański mydlanej! To jednak nie wszystko! Bywalcom centrum handlowego czas dodatkowo umili znany wszystkim Zespół Pieśni i Tańca „Gołowianie”. Galeria Pogoria zaprasza do udziału w imprezie całe rodziny. Mali artyści będą mogli wziąć udział w malowaniu obrazów kredami 3D na kostce brukowej. W programie imprezy przewidziane są liczne konkursy, gry i zabawy ruchowe, które będą prowadzone przez konferansjera i animatorów.

Bezpieczne wakacje

Tego dnia odbędzie się także część edukacyjna dla najmłodszych i ich rodziców. Gośćmi w galerii będą pracownicy Policji i Straży Pożarnej, którzy opowiedzą dzieciom, jak się zachowywać i na co zwracać uwagę, by wakacje były bezpieczne. Uczestnicy dowiedzą się, m.in. jak bezpiecznie zachować się podczas pobytu nad wodą, w mieście, czy w górach. Służby opowiedzą, jak odpowiednio reagować w razie realnych zagrożeń.