Wakacyjne LOGOwanie po skuter w kinie Helios

Odwiedź nas, zabierz swój ulubiony Projekt Specjalny na wakacje, oznacz jego logo na zdjęciu i zgarnij 1 z 3 miejskich skuterów Suzuki Address 110.

Szukasz w kinie niszowych dzieł z niebanalną fabułą, chcesz uczestniczyć w światowych koncertach, poczuć piłkarskie emocje, a może przeżyć noc grozy? Niezależnie czy jesteś fanem horrorów, wolisz komedie romantyczne, czy też w kinie najlepiej ogląda Ci się mecze – spośród Projektów Specjalnych oferowanych przez sieć kin Helios, każdy znajdzie coś dla siebie.

Helios na Scenie, Kino Kobiet, Nocne Maratony Filmowe, Helios Sport, Kino Konesera, Kultura Dostępna, a może Helios Dla Dzieci? Który z tych projektów chciałbyś zabrać na wakacje i zawalczyć o nagrodę?

Aby wziąć udział w konkursie:

  • Prześlij zdjęcie konkursowe z wakacji, na którym umieścisz logo jednego z Projektów Specjalnych.
  • Kup i zachowaj 3 bilety na dowolne seanse w ramach Projektów Specjalnych (Helios na Scenie, Kino Kobiet, Nocne Maratony Filmowe, Helios Sport, Kino Konesera, Kultura Dostępna, Helios Dla Dzieci).
  • Uzupełnij zgłoszenie konkursowe.

Konkurs trwa od 16 lipca 2020 r. do 31 sierpnia 2020 r.

Skuter Suzuki ADDRESS to idealny środek miejskiego transportu. Docenią go zarówno doświadczeni motocykliści, jak również kierowcy z prawem jazdy kat. B. Ten zwracający na siebie uwagę, uniwersalny miejski jednoślad – jest czymś więcej, niż stylowym środkiem transportu. Starannie zaprojektowane nadwozie, nadaje temu skuterowi niepowtarzalnej młodzieńczej osobowości, która sprawia, że ADDRESS wyróżnia się z tłumu. Skuter wyposażono w duży zbiornik paliwa o pojemności 5,2 litra. Przy średnim zużyciu paliwa 1,96 l/100km przez bardzo oszczędny silnik o pojemności 113 cm3, pozwala nowemu ADDRESSowi uzyskiwać zasięg nawet do 255 km na jednym tankowaniu. Suzuki ADDRESS to nie tylko połączenie osiągów i ekonomii, ale także wzór cichobieżności.

Zapoznaj się z regulaminem konkursu.