“Wikingowie” ponownie podbiją ekrany kin Helios

Każdy pragnie władzy? Tego nie wiemy, ale z pewnością każdy chce zapoznać się z dobrą produkcją jako pierwszy! Sieć kin Helios uwielbia spełniać marzenia swoich widzów, dlatego już 5 grudnia zaprasza na wyjątkowy, bezpłatny seans. Punkt 20:00, na godzinę przed oficjalną premierą telewizyjną na kanale HISTORY, fani „Wikingów” obejrzą na dużym ekranie dwa odcinki najnowszego sezonu tego rewelacyjnego serialu!

Kanadyjsko-irlandzka produkcja, stworzona przez Michaela Hirsta, podbija serca widzów na całym świecie od 2013 r. Szósty, ostatni sezon Wikingów zasłużył na miano wyjątkowego z kilku powodów. Wyreżyserowanie jednego z 20 finałowych odcinków powierzono czołowej aktorce – Katheryn Winnick, wcielającej się w Lagerthę. Bohaterom serialu towarzyszyć będą oryginalne utwory wrocławskiego Teatru Pieśń Kozła, a w jednej z kompozycji pojawi się gościnnie Anna Maria Jopek.

Aby otrzymać bezpłatne podwójne zaproszenie na premierowe odcinki 6. sezonu serialu Wikingowie, należy zarejestrować się pod adresem wikingowie.helios.pl, a następnie odebrać je osobiście w kasie kina wybranego podczas rejestracji. Czynnikiem decydującym o otrzymaniu miejsc na sali jest kolejność odbioru biletów.