Trwają zimowe wyprzedaże – czas na ferie i największe obniżki

W województwie śląskim rozpoczynają się ferie zimowe. To idealny moment na uzupełnienie lub wymianę garderoby oraz potencjalne przygotowanie się do zimowego wyjazdu. Dlaczego idealny? Ponieważ na dobre rozkręciły się zimowe wyprzedaże. Teraz m.in. ubrania, obuwie, sprzęt sportowy m.in. na zimowe wyjazdy, możesz nabyć w najbardziej korzystnych cenach. Obniżki sięgają już nawet 80 proc.

Święta Bożego Narodzenia, Sylwester oraz Trzech Króli – to już odległa historia. Ale przed mieszkańcami województwa śląskiego kolejna okazja do odpoczynku, a przy tym – nabycia upragnionych produktów w dobrych cenach – ferie zimowe. Co prawda pogoda bardziej wiosenna niż zimowa, niemniej jednak wielu z nas będzie chciało choć na chwilę wyjechać – np. w góry – i aktywnie odpocząć. Jeśli nie na narty (o to może być naprawdę trudno), to chociażby na górskie wycieczki rowerowe (pogoda będzie temu sprzyjać).

Dla wszystkich miłośników aktywnego wypoczynku dobra informacja jest taka, że teraz ubrania oraz akcesoria sportowe dla dzieci i dorosłych mogą pozyskać w znacznie korzystniejszych cenach – Zimowe wyprzedaży rozkręciły się na dobre, ceny zostały jeszcze bardziej obniżone, można wręcz powiedzieć, że małymi krokami zbliżamy się do końca tegorocznych wyprzedaży – mówi Ewelina Nowak–Olszowiec, Regional Marketing Manager NEPI Rockcastle. I dodaje: – Przy obecnej sytuacji, rosnącej inflacji, wyprzedaże to wyborna okazja na zakup upatrzonych produktów w korzystnych cenach. Jak co roku z pewnością wiele osób będzie chciało nabyć m.in. stroje sportowe, ponieważ ferie zimowe zdecydowanie bardziej od wakacji letnich, kojarzą się z aktywnym wypoczynkiem.

Zimowe ferie – poza uprawianiem sportu – to także szansa na spotkania z bliskimi, znajomymi, czas na wycieczki oraz zwiedzanie różnego rodzaju atrakcji turystycznych. Na tego typu okazje z pewnością przydadzą się także bardziej standardowe, ciepłe ubrania oraz obuwie. Te również można teraz nabyć z ogromnym rabatem.

Pewnym jest natomiast, że z każdym kolejnym dniem szanse na zakup upatrzonych wcześniej produktów będą coraz mniejsze. Dlatego warto w czasie ferii uzupełnić lub wymienić swoją garderobę kupując w znacznie niższych cenach np. zimowe swetry, bluzy, kurtki, płaszcze czy zimowe buty. To doskonała inwestycja nie tylko na najbliższe tygodnie, ale także kolejną zimę – mówi Ewelina Nowak-Olszowiec.

Zimowe wyprzedaże potrwają do końca lutego.