Centra handlowe Platan i Pogoria ułatwiają zakupy i wspierają lokalne sklepy

Od początku stycznia Platan oraz Pogoria razem z najemcami promują zakupy w systemie Click&Collect. Pozwala on na wygodne złożenie zamówienia online w wybranych sklepach obecnych w galerii i jego szybki, bezpłatny odbiór przy okazji codziennych sprawunków. To najwygodniejsze i wyjątkowo bezpieczne rozwiązanie, które jednocześnie jest wyrazem wsparcia dla lokalnych najemców. 

Click&Collect to hybrydowe podejście, łączące najważniejsze funkcjonalności zakupów online oraz stacjonarnych. Szeroki wybór produktów w sklepach internetowych – nielimitowany powierzchnią lokalu oraz możliwość nieskrępowanego przeglądania dziesiątek artykułów w najdogodniejszym czasie i dowolnym miejscu to dla wielu klientów zalety nie do przecenienia. Z kolei możliwość bezpośredniego sprawdzenia zakupionych produktów oraz szybki odbiór osobisty w wybranym czasie lub sprawny zwrot to niewątpliwe atuty zakupów stacjonarnych.

Lokalne galerie promują zakupy online? Tak! To wynik solidarności z najemcami i ich pracownikami, ponieważ #WspieramyNaszeSklepy. Najemcy, udostępniając możliwość odbioru towaru w sklepie, dbają o utrzymanie miejsc pracy pracowników – a lokalne zakupy pozwalają na ich wsparcie.

Bezpieczeństwo, oszczędność i ekologia

Zakupy Click&Collect to także wyjątkowo bezpieczna opcja w kontekście utrzymania odpowiedniego dystansu społecznego – stanowiska odbioru przesyłek u najemców biorących udział w programie zlokalizowane będą blisko wejść do sklepu, zamówienie opłacone jest bezgotówkowo już w trakcie składania go przez internet, a czas kontaktu z personelem może być ograniczony do minimum.

Poza ekonomiczną przesłanką w postaci darmowej przesyłki zamówienia do punktu odbioru, zakupy w systemie Click&Collect charakteryzują się także aspektem ekologicznym – hurtowy transport dostarczanych paczek oraz zwrotów przez sklepy stacjonarne generuje znacząco niższy ślad węglowy niż pojedyncze przesyłki dostarczane do domów. Pozwala on także na zmniejszenie liczby opakowań i produkowanych odpadów. Branża centrów handlowych to sektor, który w ostatnich latach coraz aktywniej inwestuje w rozwiązania przyjazne środowisku.

Wybierz sklep, zrób zakupy on-line i odbierz zamówienie w lokalnej galerii

Skorzystanie z możliwości zrobienia zakupów w systemie Click&Collect jest niezwykle proste i intuicyjne. Wystarczy wejść stronę www CH Platan lub CH Pogoria, a następnie w zakładce Click&Collect wybrać sklep i złożyć w nim zamówienie on-line. Każda wizytówka najemcy posiada krótką instrukcję zamówienia przesyłki do wybranego sklepu stacjonarnego. Przewidywany czas realizacji to od kilku do kilkunastu godzin, a o możliwości odebrania przesyłki klienci zostaną poinformowani smsem lub mailem.

Wybierając odbiór osobisty #WspieramyNaszeSklepy. Lokalne zakupy to sposób, by pomóc utrzymać ich miejsca pracy. Wspólnie przetrwamy ten trudny okres!

Więcej szczegółów dostępne na stronach:

https://chplatan.pl/clickcollect/

https://ch-pogoria.pl/clickcollect/